Prodloužená

PRODLOUŽENÁ

Zatančeme si polku, valčík, mazurku. Světla potemní. Zvuk valčíku protne vzduch a přehluší klepání nervozních podpatků a podrážek. Slavnostně oblečení tanečníci nesměle vykročí přes parket ke skupině tanečnic. Pánská volenka. Za malou chvíli se sál naplní točícími se dvojicemi. Ruce se dotknou a oči se setkají.

Srdečně zveme na neobvyklou událost uzavírající letošní taneční sezónu. Přijďte na Prodlouženou, společné mezigenerační setkání na tanečním parketě. Po náročných dvou letech, kdy byl fyzický kontakt riskantní, zvlášť mezi mladší a starší generací, jsme připravili společný taneční večer, ve kterém můžete na vlastní kůži zažít historii doteku v párovém tanci. Od průvodových tanců, přes valčík až k salze. Během Prodloužené můžete vyzvat k tanci o generaci mladšího nebo staršího tanečníka, se kterým můžete sdílet vlastní zkušenost z tanečních a z plesů. Na Prodlouženou můžete zakoupit vstupenky vždy po dvou. Jedna bude náležet vám a druhou věnujte o generaci staršímu nebo mladšímu tanečnímu partnerovi, prarodiči nebo vnoučeti.

Večerem vás provede lektorka Kateřina Klementová, skupina 8lidí, taneční soubor Elišky Trojanové a Harmcore orchestr.

19. 6. 2022 od 19:00 ve Vzletu. Lístky lze zakoupit přes server GoOut, nebo přes stránky vzletu: https://vzlet.cz/program/8lidi-tanecni-prodlouzena

Fotografie z příprav: