We Love Shooting

Nejbližší představení

21. 9.
18.30
We Love Shooting
Představení
Galerie Display Vstupenky
21. 9.
20.30
We Love Shooting
Představení
Galerie Display
Vyprodáno
22. 9.
18.30
We Love Shooting
Představení
Galerie Display Vstupenky

O projektu

Kladli jste si někdy otázku, kolik stojí jedna kulka? Na kolik si člověk přijde při prodeji jednoho starého samopalu do válečné zóny? A kolik lidských životů takový samopal zachrání? A kdo si dnes může dovolit být pacifista?

Tradice pokračuje! 

GunCzech je česká holdingová společnost s dlouholetou tradicí ve zbrojním průmyslu. Klade důraz na péči o dlouholeté obchodní vztahy, jakými byla například spolupráce Československa a Sýrie, která probíhala od padesátých let. Do Sýrie bylo jen do roku 1983 vyvezeno kolem 1300 tanků, 100 letadel, 600 BVP a nespočet samopalů, pistolí a dalšího materiálu (obchod byl násilně přerušen až v roce 1991). Tyto hodnoty chce GunCzech rozvíjet i v současnosti. 

Ve společnosti GunCzech je cítit rodinná atmosféra, přestože zaměstnává více než 6 000 lidí. V roce 2021 vygenerovala nekonsolidované tržby v hodnotě 2 mld. Kč a její produkty se exportují do Itálie, Španělska, Slovenska, Spojených států a počet spokojených zákazníků se stále rozrůstá. Výrobní portfolio je pestré: od kuličkových ložisek přes radarové a navigační systémy až po staré ale spolehlivé samopaly vzor 58. Celému světu GunCzech dokazuje, že Češi mají být na co pyšní. 

Celek je mnohem více, než pouhý součet jeho částí.

Přijměte pozvání na řádnou Valnou hromadu, na které rozhodnote o obchodech za desítky milionů dolarů. Zasedněte k jednacímu stolu a staňte se součástí obchodu s mírem! Zúčastněte se jedinečného zážitku pro 14 diváků.

Spolupráce

Koncept a realizace: Jiří Žák & 8lidí
Světla, zvuk: Václav Hruška

10. 3. 2023 // Galerie Display

Délka představení

90 min

Partneři